לפגישת ייעוץ פיננסי

ללא עלות וללא התחייבות!

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

לכל שאלה חייגו:
09-8788669

 

מטרתנו היא לסייע לחברות, עסקים ויזמים לשפר את תזרים המזומנים ולתרום לשגשוג מהיר של העסק, על ידי גיוס אשראי בנקאי וחוץ בנקאי בתנאים הטובים ביותר. אנו רואים את עצמנו שותפים עסקיים של לקוחותינו, ופועלים עמם בשיתוף מלא על מנת לגייס את האשראי בזמן קצר, ועם התוצאה הטובה ביותר.

מקורות האשראי לעסקים

בנקים:

הגוף המוכר והטבעי ביותר המאפשר גיוס אשראי לעסקים, הם הבנקים המסחריים, ברוב המקרים הסיכויים למתן האשראי מהיר הינו בסניף הבנק מתנהל החשבון העסקי של העסק. בסניף הבנק שלכם יש לכם סיכויים טובים יותר לקבל את האשראי, בשל ההיסטוריה המשותפת.

במקרים מסוימים הבנק שלכם אינו משתף פעולה מסיבות שונות ומשונות חלקן מוצדקות וחלקן לא. במקרים כאלו אנו ניקח אתכם יד ביד לסניפי הבנק שאיתם אנו עובדים צמוד, סניפים שבהם יושב מנהל סניף עסקי שיודע ומבין עסקים!

מימון חוץ בנקאי

על רקע הקשיים שהבנקים מערימים לעיתים שלא בצדק על בעלי העסקים, נפנה לגיוס אשראי לעסקים המתנהלים בחברות פרטיות כגון "לאומי כארד, מימון ישיר ועוד. תהליכים אלו מהירים בהרבה, הביטחונות נמוכים, התמהילים גמישים, ותנאי האשראי נוחים. חשוב לציין כי במקרים אלו עלות האשראי והריביות אצל חברות חוץ בנקאיות, נחשבות לגבוהות משל האשראי הבנקאי.

קרנות סיוע לעסקים

הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה, קרנות אלה מעניקות לעסקים אשראי בנקאי מיוחד, אשר נתינתו מבוססת על הסכמת המדינה להיות ערבה לעסק המקבל את האשראי. חשוב לדעת כי מדובר בתהליך לא קצר, כך שחלק גדול מהעסקים נרתעים ממנו, כאשר הם זקוקים לאשראי בטווח קצר ואין להם את הזמן הנדרש לתהליך. הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה מאפשרת לקבל הלוואה לצורכי הון חוזר, השקעות בעסק והקמת עסק חדש.


תנו לנו לעשות את העבודה עבורכם:
לקביעת פגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות, על מנת להעריך את הכדאיות של בקשת הלוואה, את היקפה האופטימלי, ואת מסלול המימון המתאים עבורכם, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

גיוס אשראי לעסקים - 669 היחידה למינוף עסקים

מספר מדרגים:4 דירוג ממוצע:4.5
דירוג:

איבחון פיננסי ראשוני לעסק ללא עלות! וללא התחייבות! מלאו כאן פרטים: