לפגישת ייעוץ פיננסי

ללא עלות וללא התחייבות!

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

לכל שאלה חייגו:
09-8788669

כיצד יוצרים ניהול כספים מוצלח?

Outsourcing או בשפה העברית, ניהול כספים הוא הבסיס בניהול נכון של עסק. יזמים רבים יכולים להמציא ולהוביל רעיונות גדולים ופורצי דרך אך מתקשים בקריאת דוחות כספיים. מרגישים שאשליית המחזור החודשי מכה בכם שוב ושוב ללא ידיעה ברורה מה נשאר ממנו? צרו קשר עם  669 היחידה למינוף עסקים. כי כשם שעובד זוטר עובר על תלוש המשכורת שלו ובודק כיצד יחייבו אותו על מיסים או הוצאות מיותרות בסוף החודש, לא אמורה להיות סיבה שמנהלי העסק לא יבדקו את ההתנהלות הכספית שלהם באופן שגרתי.

ניהול כספים - 669

תנהלו את הכסף שלכם ולא הוא ינהל אתכם

יש לקחת את ניהול הכספים בעסק כדרך חיים. מרבית העסקים ש - 669 היחידה למינוף עסקים נתקלה בהם היו חברות שגילגלו סכומים עצומים של מיליוני שקלים בשנה אך לא ידעו לאן הכסף הולך ואיך הוא מנוהל. לעיתים עסקים בהקמה לקחו הלוואות רבות ללא כיסוי. גם אם מדובר בהלוואות ללא ריבית, עדיין ללא שירותי ניהול כספים העסק יכול להיפגע. ללא תכנון נכון וניהול  דוחות כספיים חודשיים היוצרים השוואה וניתוח נתונים הגיוני, נמנעת מבעלי העסק האפשרות לשלוט בצינור החמצן העיקרי של העסק - הכסף.

ללא שליטה בניהול כספים הגיוני העסק לא ישרוד לאורך זמן ולבסוף יגיע למצב של חדלות פרעון.

חשוב מאוד למנוע את הכניסה לחדלות פרעון. בעלי עסקים יכולים למנוע זאת. אך אם זאת ניהול כספים הוא מקצוע ומרבית בעלי העסקים והמנכ"לים לא יודעים לנהל אותו נכון. עסק שלא יודע לצפות את מצב חשבון הבנק שלו בעוד חודש, חצי שנה ואף שנה מהיום כמוהו כאדם שהולך בשדה מוקשים עם רטייה על העיניים. בדיוק כשם שברור ליזם המקים עסק כי הוא חייב רואה חשבון כך גם הוא צריך גם מנהל כספים. מנהל כספים לבדו יכול להציל את העסק מסגירה אפשרית.

אתם יודעים כמה הבנקים מרוויחים על אשראי לעסקים?

ביחידה למינוף עסקים 669 חשוב להאיר את עיניהם של בעלי עסקים אשר לוקחים אשראי בבנקים ללא בדיקה מעמיקה בתחום. לשם הקמת עסק יש צורך במימון ראשוני. הבנקים מסרבים לתת מימון ללא בסיס וערבויות מוכחות המצדיקות מתן אשראי גבוה ולכן דורשים ערבויות גבוהות ולעיתים מתנים אשראי כנגד בטחונות נזילים. ברמה הפרקטית משלמים ריביות גבוהות על כספים שהיו אמורים להיות נטולי סיכונים . רק בחינה דקדקנית ואבחון עסקי ראשוני נכון יכול להביא לשינוי בתהליך ומחשבה אופטימית לעתיד. ניהול כספים נמצא בידיים שלכם ולכן חשוב שתתנהלו בצורה נכונה למען עתיד העסק שלכם.

 

מספר מדרגים:29 דירוג ממוצע:5
דירוג:

איבחון פיננסי ראשוני לעסק ללא עלות! וללא התחייבות! מלאו כאן פרטים: