לפגישת ייעוץ פיננסי

ללא עלות וללא התחייבות!

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

לכל שאלה חייגו:
09-8788669

ניהול תזרים מזומנים לעסקים

תכנית עסקית הכוללת תזרים מזומנים מובילה להצלחת העסק

האם חשבתם עד כמה ניהול תזרים מזומנים משפיע על הצלחת עסק?

חשוב לנו להבהיר את הנושא - כאשר עסק מוקם ללא תכנית עסקית המגובה בתחזית לתזרים מזומנים נכון וראוי, עם תכנית הלוקחת בחשבון את כל היקף ההשקעה האמיתי וגם את תקופת ההרצה בניהול נכון, העסק יהיה כמו ספינה במים סוערים וכך הוא יכול לעלות על שרטון, והתוצאה? התמוטטות העסק וכחישלון בעקבות ניהול מזומנים שגוי.

כאן חברת 669 - היחידה לניהול עסקים נכנסת לתמונה. בניהול נכון של תזרים מזומנים לעסקים, יהיה ניתן לקחת את תקופת ההרצה ולהוביל אותה למינוף החברה. התקופה הראשונה מרגע הקמת העסק יכולה להיות גם תקופה של שבר וכישלון וגם תקופת הצלחה. תקופת הרצה של תזרים מזומנים שלילי יכולה להוביל לסגירת העסק.

תפקידו של ניהול תזרים מזומנים לעסקים הוא לתת לנו מידע מקיף כל העסק הכולל את רווחיות העסק או לסירוגין את בעיות התזרים בעסק. בנוסף, התזרים למעשה משקף לנו את מצב החשבון הכולל בתוכו הלוואות והתחייבויות של העסק לבנק ובכך ניתן לצמצם חריגות ממסגרת האשראי הימנעו בין היתר ריביות גבוהות.

חשיבות בניית תזרים מזומנים מימון ודו"חות

מחקרים רבים מראים כי מחסור בכסף נזיל הוא הגורם המרכזי המוביל לסגירת העסק. על מנת להמנע ממצב זה ישנם שלושה תחומים חשובים עליהם יש לשים דגש: ​

  • הכנסות העסק - מה הסכום אותו העסק מכניס פר חודש
  • רווחיות העסק - היחס בין ההכנסות להוצאות הכוללות של עסק בחודש
  • תזרים - תכנון התקציב של העסק

כמו כן, ישנם גם פעולות הקשורות למימון הפעילות של החברה - בניית תזרים מזומנים מימון עוסק בפעילויות כמו: גיוס הון עצמי, גיוס הון זר, החזר הון עצמי והון זר.

שרי, מנכ"לית החברה אשר מנוסה בתחום ניהול עסקים, מתאכזבת מאוד כאשר היא פוגשת יזמים שהשקיעו את כל הונם כולל הון זר בהקמת עסקים שהיו יכולים לא רק לשרוד אלא גם להצליח, לבסוף לא שרדו את שנתם הראשונה בגלל מחסור בתזרים מזמונים רצוי.

התוצאה היא - השקעה אדירה היורדת לטמיון. שרי מתוסכלת מכך ולכן שמה לה למטרה להוביל עסקים לעבר הצלחה עם הכוונה וניסיון מקצועי מבוסס שיכול להושיע חברות גם בשלבים קריטיים ואף קשים ביותר. תזרים מזומנים הוא הדלק שאיתו העסק יכול לנוע קדימה. ללא ניהול תזרים מזומנים נכון שום עסק לא יכול להגיע לחוף מבטחים.

 

ניהול תזרים מזומנים - 669 היחידה למינוף עסקים

 

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

איבחון פיננסי ראשוני לעסק ללא עלות! וללא התחייבות! מלאו כאן פרטים: