לפגישת ייעוץ פיננסי

ללא עלות וללא התחייבות!

מלאו פרטים ונחזור בהקדם

לכל שאלה חייגו:
09-8788669

ניהול תזרים מזומנים לעסקים

תכנית עסקית הכוללת תזרים מזומנים מובילה להצלחת העסק

האם חשבתם עד כמה ניהול תזרים מזומנים משפיע על הצלחת עסק?

חשוב לנו להבהיר את הנושא, כאשר עסק מוקם ללא תכנית עסקית המגובה בתחזית לתזרים מזומנים נכון וראוי שלוקח בחשבון את כל היקף ההשקעה האמיתי וגם את תקופת ההרצה בניהול נכון, העסק שמו ספינה במים סוערים במיוחד יכול לעלות על שרטון, והתוצאה? התמוטטות העסק וכחישלון בעקבות ניהול מזומנים שגוי.

כאן חברת 669 - היחידה לניהול עסקים נכנסת לתמונה. בניהול תזרים מזומנים נכון ניתן לקחת את תקופת ההרצה ולהוביל אותה למינוף החברה.  התקופה הראשונה מרגע הקמת העסק יכולה להיות גם תקופה של שבר וכישלון וגם תקופת הצלחה. תקופת הרצה של תזרים מזומנים שלילי יכולה להוביל לסגירת העסק.

שרי, מנכ"לית החברה אשר מנוסה בתחום ניהול עסקים, מתאכזבת מאוד כאשר היא פוגשת יזמים שהשקיעו את כל הונם כולל הון זר בהקמת עסקים שהיו יכולים לא רק לשרוד אלא גם להצליח, לבסוף לא שרדו את שנתם הראשונה בגלל מחסור בתזרים מזמונים רצוי.

התוצאה היא - השקעה אדירה היורדת לטמיון. שרי מתוסכלת מכך ולכן שמה לה למטרה להוביל עסקים לעבר הצלחה עם הכוונה וניסיון מקצועי מבוסס שיכול להושיע חברות גם בשלבים קריטיים ואף קשים ביותר. תזרים מזומנים הוא הדלק שאיתו העסק יכול לנוע קדימה. ללא ניהול תזרים מזומנים נכון שום עסק לא יכול להגיע לחוף מבטחים.

 

ניהול תזרים מזומנים - 669 היחידה למינוף עסקים

 

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג:

איבחון פיננסי ראשוני לעסק ללא עלות! וללא התחייבות! מלאו כאן פרטים: